About

Kim jesteśmy?

Vitama S.A. powstała dzięki połączeniu kapitału kanadyjskiego z polskim. Jesteśmy firmą farmaceutyczną, której rozwój ukierunkowany jest na dostarczenie Pacjentom skutecznych, nowoczesnych a zarazem bezpiecznych produktów w przystępnej cenie.  Skupiamy się przede wszystkim na preparatach w tych grupach terapeutycznych, które znajdują swoje zastosowanie w najpowszechniejszych schorzeniach. Posiadamy w swoim portfolio leki na receptę, OTC i suplementy diety z wielu kategorii terapeutycznych.

Nasza filozofia działania

Bezpieczeństwo stosowania naszych leków jest dla nas jednym z priorytetów i dlatego jest stale monitorowane. Starając się podążać za wyzwaniami współczesnego świata, pracujemy nad innowacyjnymi rozwiązaniami we wszystkich obszarach swojego działania: farmacji, medycyny, badań, technologii i marketingu.

Idea odpowiedzialności społecznej (CSR) to jeden z kluczowych elementów naszej strategii działania. W sposób profesjonalny, etyczny i rzetelny chcemy realizować cele ekonomiczne, budując jednocześnie dobre relacje z pacjentami, środowiskiem medycznym i partnerami handlowymi.  Nade wszystko cenimy naszych pracowników, bo bez nich nie odnosilibyśmy kolejnych sukcesów.

Kogo reprezentujemy?

Vitama S.A.  jest wyłącznym dystrybutorem produktów Medicofarma S.A., Marcmed Sp. z o.o, Aurobindo Pharma (Malta) Limited i Norit.