• leki-otc.jpg
  • leki-na-recepte.jpg

logo.pngWyłączny dystrybutor produktów Medicofarma S.A., Marcmed Sp. z o.o., Aurobindo i Norit.

Witamy na naszej stronie www

Zdrowie jest tym czynnikiem, który daje poczucie, iż właśnie jesteśmy w najlepszym okresie naszego życia”.

Jesteśmy firmą famaceutyczną, której dynamiczny rozwój ukierunkowany jest na dostarczenie Klientom skutecznych, a zarazem bezpiecznych produktów w przystępniej cenie.

Vitama to przede wszystkim ludzie. Nasz zespół każdego dnia na nowo rozpoczyna pracę pełną pasji i zaangażowania. Pracownikom zapewniamy przyjazną, zespołową atmosferę, a także nowoczesne narzędzia pracy. Zatrudniamy profesjonalistów, którzy posiadają wiedzę z zakresu m.in. : farmacji, medycyny, technologii i marketingu. Posiadamy w swoim portfolio leki na receptę, OTC i suplementy diety z wielu kategorii terapeutycznych.

Bezpieczeństwo stosowania naszych leków jest stale monitorowane. We wszystkich obszarach swojego działania wdrażamy innowacyjne rozwiązania.

Wykorzystujemy również innowacyjne pomysły w promocji produktów oraz budowaniu relacji z pacjentami i środowiskiem medycznym.

Idea odpowiedzialności społecznej (CSR) to jeden z kluczowych elementów naszej strategii działania. W sposób etyczny i rzetelny realizujemy cele ekonomiczne. Uwzględniamy potrzeby Klientów, wsłuchujemy się w ich opinię, by móc coraz lepiej spełniać oczekiwania.

Vitama S. A.  jest wyłącznym dystrybutorem produktów Medicofarma S.A., Marcmed Sp. z.o. o, Aurobindo i Norit.

© VITAMA 2013. All rights reserved.
Projekt: DamianGuzek.com. Realizacja: Graffik Studio.